DİZİSAN DİŞLİ ZİNCİR
Ürün-İmalat
ZİNCİR
Tek ve Çok Sıralı Zincirler
Kulaklı Zincir
Makaralı Zincir
Kovalı Zincir
Pim Delikli Zincir
Özel Zincir
Yürüyüş ve Tandem Zincirleri
Asfalt Plent ve Finiser Zincirleri
Paslanmaz Zincir
Rotary ve Varyatör Zincirleri
DİŞLİ
Tek ve Çok Sıralı Zincir Dişlileri
Tek ve Çok Sıralı Zincir Dişli İmalatı
BURÇLU KASNAK
Konik Sıkma Kasnak
Burçlu Kayış Kasnak
SPZ Kasnak
SPA Kasnak
SPB Kasnak
SPC Kasnak
Tek ve Çok Sıralı Kasnak
8 Kanal Konkasör Kasnak
Triger Dişli Kasnakları
Zaman Kasnakları
 
FOTO GALERİ

ZİNCİR

  • Tek ve Çok Sıralı Zincirler; DIN 8187 ve 8188 Normuna uygun her marka ve 5mm den 76,2mm adıma kadar tek ve çok sıralı zincir ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

  • Kulaklı Zincir, - Makaralı Zincir, Kovalı Zincir, Pim Delikli Zincir, İstenen Hatve ve ölçüde Özel Zincir ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

  • Her türlü iş makinalarına Yürüyüş ve Tandem Zincirleri, alman malı (wippermann ve witra) ve çeşitli menşeilerden zincir ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

  • Asfalt Plent ve Finiser Zincirleri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

  • DIN 8187 serisine uygun Paslanmaz Zincirler ve istenilen ölçülerde Özel Paslanmaz Zincir ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

  • Rotary ve Varyatör Zincirleri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

STANDART ZİNCİRLER: DIN 8187-8188 normunda üretilen standart zincirlerin geniş bir uygulama yelpazesi vardır. Tek ve çok sıralı olarak aktarma ve taşıma amaçlı kullanılan bu zincirler, nikel ve çinko kaplama yapılarak ya da presle istenilen tipte kulak (ataşman) çakılarak da gıda sektöründe, yüksek ısıya dayanıklı fırınlarda, ocaklarda, paketleme, ambalaj, profil boru çekme ve dolum makineleri gibi çok çeşitli sektörlerde kullanılır.

FLEYER ZİNCİR: Vinç, yük asansörleri, forklift gibi kaldırma ekipmanlarında kullanılır.

PİM ÇIKINTILI ZİNCİR: Paketleme, ambalaj, dolum ve yumurta toplama makinelerinde kullanılır.

ROTARY ZİNCİR: Asfalt plentlerinde, alçı drayerlerinde, haddeleme sektöründe ve iş makinelerinde yürüyüş zinciri olarak kullanılır.

MAKARALI ZİNCİR: Kulaklı ve pim çıkıntılı olarak, meşrubat fabrikalarında, hamur makinelerinde, fırınlarda ve konservecilik sektöründe kullanılır.

KONVEYÖR ZİNCİRİ: Kulaklı ve pim çıkıntılı olarak da yapılabilen bu zincirler, bütün konveyör, elevatör sistemlerinde, kağıt, çimento,şeker, makarna fabrikaları,orman ürünleri işletmeleri ve demir-çelik sistemlerinde kullanılır.

PİV-VARYATÖR ZİNCİRİ: Çeşitli makine ve sektörlerde hız azaltıp çoğaltmak amaçlı kullanılır.DİZİSAN Transmisyon Dişli Zincir Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. - İvedik OSB Öz Anadolu San. Sit. 681. Sk. No: 10 Ostim - ANKARA - 0(312) 394 04 10 (pbx)


İnternet Reklam